14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 200 zł Znakujemy odzież sklep@centralabhp.pl 665 002 460

zamowienia hurtowe

Praca w niskich temperaturach - chronimy głowę

Wykonywanie prac w okresie zimowym na otwartych przestrzeniach, wymaga dodatkowej ochrony w odzież roboczą ocieplaną i obuwie robocze zimowe. To obowiązkiem pracodawcy jest zabezpieczenie ocieplanej odzieży roboczej i ocieplanych butów roboczych zatrudnionym w firmie pracownikom. Praca w mroźne dni wymaga odpowiedniej odzieży roboczej ocieplanej. Oprócz ciepłej kurtki ocieplanejspodni roboczych ocieplanych oraz butów zimowych z ociepleniem nie zapominajmy o odpowiednim nakryciu głowy. Zabezpieczmy pracownika w odpowiednią, ciepłą i komfortową czapkę zimową, która uchroni przed zimnem i dostarczy odpowiedniego ciepła głowie. Hurtownia Centrala BHPsklep BHP Kolbuszowa oraz sklep internetowy www.centralabhp.pl posiadają w swojej ofercie sprzedażowej czapki zimowe robocze, które idealnie nadają się do ochrony głowy przed niskimi temperaturami. Dokonamy zatem przeglądu dostępnych czapek zimowych roboczych, które z pewnością zabezpieczą niejednego pracownika przed zimnem i chłodem.

Czapki polarowe


Czapki zimowe Practic Adler to wykonane w 100% z polaru, czapki o uniwersalnym rozmiarze będą pasować na każdego użytkownika. Dzięki polarowemu materiałowi, czapka zimowa Adler jest bardzo ciepła. Ponadto atutem czapki z polaru firmy Adler jest jej dwu funkcjonalność ponieważ czapka zimowa może pełnić funkcję komina i czapki dzięki zastosowanemu ściągaczowi. W czapkach zimowych Adler zastosowano po stronie wewnętrznej warstwę antypillingową, która sprawia że czapka ochronna nie mechaci się. Czapka polarowa Adler sprawdzi się w użytku codziennym oraz do wykonywania prac w branży budowlanej i transporcie. Dedykowana operatorom maszyn i urządzeń, magazynierom, rolnikom i ogrodnikom oraz pracownikom warsztatów. Czapki z polaru dostępne w wielu kolorach. Czapki Adler mogą być użytkowane jako czapki damskie jak i czapki męskie. Czapka ochronna Practic stanowi doskonałe uzupełnienie wszelkiej odzieży polarowej jak również ocieplanego ubrania roboczego.


Czapka Ocieplana Polarowa Ochronna Komin Practic 2 w 1 Adler Granatowa

 

Czapki zimowe uszatki


Jedne z bardziej popularnych czapek na zimę. Czapka zimowa Czopola i czapka zimowa Czopapa Puch Reis jest ciepła dzięki zastosowanej bawełnianej powłoce oraz podszewce i wyściółce poliestrowej. Czapka uszatka doskonale chroni głowę przed zimnem i mrozem. Przód, uszy oraz tył czapki uszatki jest wykończony jest miłym w dotyku futerkiem. Czapka zimowa Reis posiada dodatkowe ocieplenie na uszy, które można zapiąć też u góry czapki uszatki. W zależności od modelu czapka uszatka może być tez wyposażona w ochronny daszek i być wykonana z polaru. Wówczas wygląda jak typowa czapka z daszkiem, jednak zastosowanie ocieplenia sprawia że może być stosowana jako czapka zimowa z dodatkową ochroną dla uszu. Czapka robocza Reis posiada możliwość wywinięcia uszów i podpięcia ich nad głową lub pod brodą. Czapki uszatki męskie są dedykowane dla pracowników większości branży: przemysłowej, budowlanej i w transporcie. Idealna dla operatorów maszyn i urządzeń, pracowników magazynów oraz pracowników wykonujących pracę na zewnątrz i w niskiej temperaturze.

Czapka Zimowa Robocza Uszatka CZOPAPA-PUCH Reis Czapka Robocza Zimowa Uszatka CZOEXTREME Reis Szara


 

 Czapka Zimowa Robocza Uszatka CZO Reis Zielona


 Czapka Zimowa Robocza Uszatka CZOPOLAR Reis Czarna


 

 Czapki Zimowe Fluorescencyjne

Czapka zimowa fluorescencyjna firmy Reis jest dedykowana głównie dla pracowników, którzy muszą być widoczni w miejscu swojej pracy. Jaskrawe kolory czapki zimowej sprawiają, że użytkownik jest widoczny dla innych. Czapka zimowa Reis jest wykonana w 100 % z przędzy akrylowej, posiada solidne ocieplenie, idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i nie przepuszcza zimna oraz wiatru. Może być stosowana jako czapka ocieplana damska i czapka ocieplana męska. Czapka zimowa ostrzegawcza jest polecana dla pracowników wykonujących pracę na zewnątrz w niskich temperaturach w szczególności dla drogowców. Czapka fluorescencyjna będzie uzupełnienie ubrania roboczego ocieplanego stosowana przez pracowników w okresie zimowym.


Czapka Fluorescencyjna Ocieplana Ochronna Zimowa Robocza CZREFLECT Reis Pomarańczowa  

Czapki zimowe uniwersalne

Czapka Zimowa CZBAW-THINSUL Reis jest dedykowana dla kobiet i mężczyzn i posiada uniwersalny rozmiar. Czapka zimowa posiada ocieplaną wkładkę Thinsulate, która stanowi solidną izolację cieplną dla użytkownika. Zastosowany materiał Thinsulate jest znacznie cieplejszy od puchu, stąd jego właściwości ocieplające są niezawodne. Czapka zimowa posiada możliwość regulacji poprzez wywijanie, doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i dobrze chroni przed zimnem i wiatrem. Może być stosowana do użytku codziennego oraz do każdego rodzaju pracy. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobór odpowiedniej czapki zimowej dla siebie. Czapka zimowa CZBAW-THINSUL Reis będzie uzupełnienie ubrania roboczego ocieplanego stosowana przez pracowników w okresie zimowym.

Czapka Ocieplana Ochronna Zimowa Robocza Thinsulate CZBAW-THINSULATE Reis Czerwona

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl