do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas 665 002 460
lub napisz sklep@centralabhp.pl
Producenci
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem

Spis treści:

  1. Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem
  2. Kamizelka odblaskowa jako gadżety reklamowe
  3. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem nie tylko dla drogowców
  4. Kamizelka ostrzegawcza i kamizelka odblaskowa siatkowa
  5. Kamizelki odblaskowe jako forma reklamowa - kamizelki ostrzegawcze z logo

Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem

Naszym klientom polecamy kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem, które stanowią bezpieczeństwo pracownika podczas wykonywanej pracy, szczególnie podczas ograniczonej widoczności, oraz reklamę firmy lub zakładu. Kamizelki odblaskowe występują w jaskrawych kolorach - pomarańczowym i żółtym, posiadają dwa pasy odblaskowe. Występują w wielu rozmiarach. Będą odpowiednie do założenia na odzież roboczą. Kamizelki bhp z nadrukiem występują z atrakcyjnej cenie, są nieodłącznym elementem podczas pracy w ograniczonej widoczności w wielu branżach, przede wszystkim dla drogowców i w branży transportowej. Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnić bezpieczeństwo pracownika, poprzez wyposażenie go w odzież roboczą, obuwie robocze, a także takie akcesoria jak kamizelka odblaskowa.

Kamizelka odblaskowa jako gadżety reklamowe

Kamizelka ostrzegawcza to nieodłączny element wyposażenia każdego pracownika, który narażony jest na pracę w ograniczonej widoczności. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić pracownikowi odzież roboczą, w której skład wchodzą kamizelki odblaskowe reklamowe. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem logo firmy nie tylko zapewniają widoczność, ale stanowią wizytówkę firmy. Nadruk z logo zakładu możemy umieścić z tyłu kamizelki w większym rozmiarze oraz w mniejszym z przodu kamizelki. Kamizelki występują w jaskrawych kolorach - pomarańczowym i żółtym, posiadają dwa poziome pasy odblaskowe, aby zapewnić widoczność użytkownika na drodze i nie tylko. Występują w wielu rozmiarach, będą odpowiednie do założenia na t-shirt roboczy, bluzę roboczą oraz kurtkę roboczą.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem nie tylko dla drogowców

Takie akcesoria jak kamizelka odblaskowa sprawdzi się nie tylko podczas pracy w ograniczonej widoczności np. podczas remontu dróg, ale tych produktów można używać również na co dzień przykładowo podczas jazdy na rowerze lub wykonując prace przy gospodarstwie domowym późnym popołudniem, kiedy zapada zmierzch i widoczność spada. Na kamizelce możemy umieścić nadruk z logo naszej firmy lub zakładu, z którym jesteśmy zaprzyjaźnieni. Kamizelka odblaskowa zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także stanowi wizytówkę zakładu. Cena produktu w naszym sklepie bhp jest bardzo atrakcyjna, co dodatkowo zachęca do zakupu. Kamizelki ostrzegawcze wyposażone są w poziome odblaski, które głównie zapewniają widoczność na drodze i w miejscach o ograniczonej widoczności.

Kamizelka ostrzegawcza i kamizelka odblaskowa siatkowa

Kamizelka ostrzegawcza podobnie jak kamizelka odblaskowa występuje w jaskrawych kolorach - żółtym i pomarańczowym. Wyposażona w poziome odblaski, aby zapewnić widoczność podczas noszenia. W zależności od rodzaju, nasze kamizelki zapinane są na rzep lub zamek, co wpływa na wygodę i szybkość podczas zakładania. Występują w wielu rozmiarach, odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cena produktu z nadrukiem jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo zapewnia wizytówkę zakładu. Kamizelka odblaskowa siatkowa będzie szczególnie przydatna podczas pory letniej, upałów, jest przewiewna, co pozytywnie wpływa na komfort noszenia. Odpowiednia do noszenia przez pracowników transportu, podczas remontu dróg, a także świetnie sprawdzi się podczas jazdy na rowerze w porze wieczorowej. Zapewnia widoczność także podczas gęstej mgły, dlatego inni uczestnicy ruchu drogowego zauważą kamizelkę z dużej odległości.

Kamizelki odblaskowe jako forma reklamowa - kamizelki ostrzegawcze z logo

Gadżety reklamowe to nie tylko akcesoria jak długopisy i smycze, ale także kamizelki z nadrukiem logo, jako wizytówka lub nazwą produktu jako promocja. Wiele firm z branży transportu wykorzystuje właśnie tę formę na zareklamowanie swojej firmy. Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom niezbędne wyposażenie do pracy jak odzież robocza, obuwie robocze, ale także akcesoria jak właśnie kamizelki odblaskowe. Szczególnie w branży, w której pracownik narażony jest na słabą widoczność. Na przodzie kamizelki możemy umieścić logo w małym rozmiarze, a z tyłu, na plecach logo w dużym rozmiarze, które będzie dobrze widoczne. W ten sposób kamizelka odblaskowa z nadrukiem stanowi zarówno bezpieczeństwo użytkownika oraz reklamę zakładu pracy. Nasze kamizelki występują w dwóch kolorach - pomarańczowym i żółtym w odcieniach jaskrawych, wyposażone w pasy odblaskowe, zapinane na rzep. Kamizelka odblaskowa z nadrukiem jest odpowiednia do zakładania na koszulkę roboczą, bluzę, a także kurtkę roboczą. Cena kamizelki w sklepie bhp jest atrakcyjna, a dla zamówień hurtowych przygotujemy specjalną ofertę.

W celu wyboru odpowiedniej metody nadruku oraz wzoru lub rozmiaru, zapraszamy do naszego sklepu bhp, pracownicy służą pomocą. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami dostępnymi w naszym sklepie bhp oraz hurtowni bhp. Dla stałych klientów oraz do zamówień hurtowych przygotowujemy specjalną ofertę w atrakcyjnych cenach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl