do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas 665 002 460
lub napisz sklep@centralabhp.pl
Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Ochrona przed upadkiem z wysokości

Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EABRLWHA Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EABRLWHA Reis
Producent: Reis
Cena:

219,00 zł

Cena netto: 178,05 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EABRLWSH Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EABRLWSH Reis
Producent: Reis
Cena:

189,00 zł

Cena netto: 153,66 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EAFBRL Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EAFBRL Reis
Producent: Reis
Cena:

339,00 zł

Cena netto: 275,61 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EAFRL Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EAFRL Reis
Producent: Reis
Cena:

299,00 zł

Cena netto: 243,09 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EAFWL Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EAFWL Reis
Producent: Reis
Cena:

299,00 zł

Cena netto: 243,09 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARL - A Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARL - A Reis
Producent: Reis
Cena:

129,00 zł

Cena netto: 104,88 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARL - B Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARL - B Reis
Producent: Reis
Cena:

169,00 zł

Cena netto: 137,40 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARL - C Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARL - C Reis
Producent: Reis
Cena:

199,00 zł

Cena netto: 161,79 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARL - D Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARL - D Reis
Producent: Reis
Cena:

169,00 zł

Cena netto: 137,40 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARLWH Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EARLWH Reis
Producent: Reis
Cena:

175,99 zł

Cena netto: 143,08 zł

zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EAWLWH Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EAWLWH Reis
Producent: Reis
Cena:

199,99 zł

Cena netto: 162,59 zł

szt.
zobacz więcej
Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EWL Reis Amortyzator Bezpieczeństwa OUP - KRM - EWL Reis
Producent: Reis
Cena:

189,00 zł

Cena netto: 153,66 zł

szt.
zobacz więcej

Ochrona przed upadkiem w pracy

Wykonywanie prac na wysokości jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy warunki pogodowe na to pozwalają i nie zagrażają bezpieczeństwu pracowników. Organizując pracę na wysokości, najpierw należy zadbać o zabezpieczenie środków ochrony zbiorowej w postaci: rusztowań ochronnych, balustrad, siatek ochronnych. W przypadku braku możliwości zastosowania powyższych zabezpieczeń, wówczas należy użyć środków ochrony indywidualnej czyli szelek bezpieczeństwa. Nasza hurtownia bhp i sklep bhp posiadają w sprzedaży różnego rodzaju środki ochrony zabezpieczające przed upadkiem w pracy. Posiadamy najwyższej jakości szelki bezpieczeństwa, wykonane z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów. W ofercie znajdziecie Państwo również amortyzatory bezpieczeństwa oraz linki asekuracyjne o różnej długości oraz urządzenia asekuracyjne. Produkty dostępne w sprzedaży naszej hurtowni bhp i sklepu bhp posiadają certyfikaty europejskie CE oraz spełniają normy jakości. Stosowanie sprzętu chroniącego przed upadkiem podczas pracy na wysokości jest wymagane przepisami bhp. Zgodnie z obowiązującym prawem pracodawca jest zobowiązany do zabezpieczenia swoich pracowników w odpowiednie urządzenia ochronne przy wykonywaniu pracy na wysokości.

Oferta naszej hurtowni bhp i sklepu bhp

Dzięki naszej bogatej ofercie akcesoriów zabezpieczających przed upadkiem w pracy, dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zagwarantować Państwu najwyższy poziom ochrony. Z uwagi na to, że nasze szelki bezpieczeństwa, amortyzatory i urządzenia asekuracyjne wykonane są z trwałych i elastycznych komponentów, mogą być Państwo pewni ich bezpieczeństwa i niezawodności przez długi czas. Oferujemy naszym klientom różnego rodzaju produkty zabezpieczające przy pracy na wysokości. Zachęcamy do wyboru odpowiedniego dla siebie modelu sprzętu. Gwarantujemy, że spełni on Państwa oczekiwania i pozwoli na bezpieczne wykonywanie prac na wysokości.

Szelki bezpieczeństwa najwyższej jakości

Szelki bezpieczeństwa nazywane również szelkami asekuracyjnymi to sprzęt należący do grupy środków ochrony osobistej. Głównym zadaniem szelek bezpieczeństwa jest skuteczna ochrona przed ewentualnym upadkiem podczas pracy na wysokości. Szelki asekuracyjne odpowiedzialne są za takie rozłożenie sił oddziałujących na ciało człowieka w czasie upadku oraz optymalizacja pozycji ciała w trakcie jego spadania z wysokości, aby w razie takiego zdarzenia nie doszło do uszkodzenia ciała lub utraty zdrowia. Nasza hurtownia bhp i sklep bhp dysponują szelkami bezpieczeństwa produkowane przez firmę Reis. Sprzedajemy szelki bezpieczeństwa w połączeniu z pasem pionizującym. Proponowane przez naszą hurtownię szelki bezpieczeństwa wykonane są z taśmy poliamidowej, niezwykle wytrzymałego i odpornego na przetarcia materiału. Dokonując zakupu szelek bezpieczeństwa należy przede wszystkim wziąć pod uwagę, że powinny one być funkcjonalne, odpowiednio dobrane do charakteru wykonywanych prac na wysokości. Szelki asekuracyjne muszą być również dostosowane do sylwetki, wzrostu i wagi użytkownika.

Linki amortyzacyjne i urządzenia amortyzujące przy pracy na wysokości

Amortyzatory bezpieczeństwa chroniące przed upadkiem w pracy dostępne w naszej hurtowni bhp i sklepie bhp są wykonane z taśmy poliamidowej. Posiadają one dodatkowe zabezpieczenia gwarantujące ich komfortowe eksploatowanie. Proponowane przez nas amortyzatory bezpieczeństwa w zależności od modelu posiadają różną długość oraz jeden lub dwa ściągacze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych klientów, przygotowaliśmy również ofertę urządzeń asekuracyjnych i akcesoriów do pracy na wysokości. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór urządzeń samohamownych chroniących prze upadkiem z wysokości. Dla firm, które w pełni chcą zaopatrzyć stanowiska pracy w urządzenia zabezpieczające umożliwiamy zakup najlepszej jakości zatrzaśników- karabińczyków wykonanych z aluminium, jak również trójżyłowe linki przyłączeniowe wykonane z wytrzymałego materiału poliamidowego. Posiadamy linki przyłączeniowe  o długości 10, 20 i 30 m.

Do wyboru maja także Państwo zaczepy taśmowe, pasy pionizujące i statywy bezpieczeństwa. Proponujemy towar najlepszej jakości, posiadający certyfikaty bezpieczeństwa i spełniający wymogi bhp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl