do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas 665 002 460
lub napisz sklep@centralabhp.pl
Producenci

Higiena i czystość w pracy

Gaziki do dezynfekcji skóry ANBA-GAZE bakteriobójcze Reis Gaziki do dezynfekcji skóry ANBA-GAZE bakteriobójcze Reis
Producent: Reis
Cena:

32,99 zł

Cena netto: 26,82 zł

zobacz więcej
Hydrofobowy krem ochronny SECOSAN AC 100ml SECURA krem do rąk Hydrofobowy krem ochronny SECOSAN AC 100ml SECURA krem do rąk
Producent: SECURA
Cena:

29,99 zł

Cena netto: 24,38 zł

zobacz więcej
Krem Do Rąk Ochronny Hydrofobowy HK - Secosan Secura Krem Do Rąk Ochronny Hydrofobowy HK - Secosan Secura
Producent: SECURA
Cena:

27,50 zł

Cena netto: 22,36 zł

zobacz więcej
Mydło antybakteryjne w płynie do rąk i ciała 5 l Lady Mydło antybakteryjne w płynie do rąk i ciała 5 l Lady
Producent: DARCHEM
Cena:

19,99 zł

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
Mydło Toaletowe Arko Zapachowe Kwiat Bawełny Mydło Toaletowe Arko Zapachowe Kwiat Bawełny
Producent: Arko
Cena:

2,49 zł

Cena netto: 2,02 zł

szt.
zobacz więcej
Mydło Toaletowe Arko Zapachowe Mleko Miód Mydło Toaletowe Arko Zapachowe Mleko Miód
Producent: Arko
Cena:

2,49 zł

Cena netto: 2,02 zł

szt.
zobacz więcej
Mydło Toaletowe Arko Zapachowe Rumiankowe Mydło Toaletowe Arko Zapachowe Rumiankowe
Producent: Arko
Cena:

2,49 zł

Cena netto: 2,02 zł

zobacz więcej
Mydło Toaletowe HM - Damla Zapachowe fruit & flowers Mydło Toaletowe HM - Damla Zapachowe fruit & flowers
Producent: Damla
Cena:

2,34 zł

Cena netto: 1,90 zł

szt.
zobacz więcej

Higiena i czystość

Zapewnienie odpowiednich środków higieny osobistej oraz utrzymanie sterylności warunków pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca w branży budowlanej, czy też zakładach produkcyjnych i naprawczych, często wiąże się z zagrożeniem w postaci wysokiego zabrudzenia, które należy usunąć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w ofercie naszej hurtowni bhp i sklepu internetowego bhp wprowadzamy asortyment w postaci środków higieny osobistej i środków czystości do stosowania w zakładach pracy. Zachowanie szczególnej higieny jest wymagane w miejscach związanych z przygotowaniem żywności tj. zakłady masarskie, punkty gastronomiczne, piekarnie, jak również placówki medyczne. W tego typu branżach niezbędne jest zastosowanie odzieży krótkotrwałego użytku, która zabezpiecza personel przed możliwością przenoszenia bakterii i brudu. Odzież krótkotrwałego użytku jest wymogiem, który pozwala na zachowanie najwyższych standardów higienicznych. Nasza hurtownia bhp i sklep internetowy bhp poleca środki higieny osobistej najwyższej jakości, posiadające atesty PZH oraz spełniające normy bhp.

Ręczniki

W ofercie naszego sklepu z odzieżą roboczą i sklepu internetowego bhp znajduje się bogaty asortyment wysokiej jakości ręczników bawełnianych. Ręcznik jest często stosowany jako środek higieny osobistej,. Ręczniki są niejednokrotnie zabezpieczane dla pracowników na stanowiskach robotniczych. Takim pracownikom przyznawany jest ręcznik bawełniany oraz inne środki czystości. Dysponujemy ręcznikami bawełnianym, doskonale wchłaniającymi wodę, praktycznymi w użytku i przyjemnymi w dotyku. Nasze ręczniki są wykonane z dobrej jakości materiałów, nie kurczą się i nie odbarwiają podczas prania. Ręczniki z naszego sklepu internetowego bhp polecane są dla pracowników zakładów oraz do stosowania w gospodarstwach domowych. W ofercie posiadamy ręczniki w bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Środki czystości

Proponujemy naszym klientom środki czystości i higieny bhp, które stanowią ważny element wyposażenia stanowisk pracy oraz zakładów, fabryk i magazynów, w których istnieje ryzyko wysokiego i średniego zabrudzenia W takich miejscach należy stosować odpowiednie środki higieniczne i środki czystości w postaci płynów do dezynfekcji powierzchni sanitarnych, płynów do mycia powierzchni kamiennych czy też płyny do usuwania zanieczyszczeń. Utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku i czystości, wpływa na komfort pracownika oraz osób zewnętrznych. W ofercie naszego sklepu internetowego bhp i hurtowni bhp znajdują się płyny do mycia, płyny do dezynfekcji i płyny czyszczące. Ponadto proponujemy bogaty wybór bardzo popularnych od wielu lat past bhp do mycia rąk. Pasty bhp są wykorzystywane jako środek myjący do trudniejszych do usunięcia zabrudzeń rąk. Posiadają one środki ścierające, a przy tym w ich składzie znajdują się substancje myjące i łagodzące. Pasty do rąk bhp posiadają atesty PZH, nie podrażniają skóry nawet przy częstym stosowaniu.
Nasza hurtownia bhp i sklep bhp posiadają w sprzedaży różnego rodzaju mydła do mycia rąk o właściwościach bakteriobójczych i wysoko dezynfekujących. Zaznaczyć należy, że mydła do rąk nie powinny podrażniać skóry, powinny wykazywać właściwości pieniące i skutecznie usuwać zabrudzenia skóry rąk. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż profesjonalnych kremów do rąk, które zabezpieczają skórę dłoni osób mających częsty kontakt z wodą, wysoką lub niską temperaturą środowiska pracy oraz styczność z substancjami drażniącymi, chemicznymi i szkodliwymi dla skóry. W naszym sklepie z odzieżą roboczą oferujemy kremy do rąk wysokiej jakości, w tym kremy specjalistyczne kierowane głównie do osób pracujących w takich warunkach.

Odzież krótkiego użytku

Prace wykonywane w warunkach, gdzie wymagana jest wyjątkowa sterylność i higiena, stosowana jest dodatkowa ochrona w postaci jednorazowej odzieży krótkotrwałego użytkowania. Najczęściej odzież jednorazowego użytku jest wymagana w zakładach pracy związanych z produkcją i przygotowywaniem żywności oraz służbie zdrowia w tym placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach czy gabinetach lekarskich. W ofercie naszego sklepu internetowego bhp i hurtowni bhp znajdują się: czepki jednorazowe, ochronniki na obuwie z elastycznym ściągaczem, bluzy, fartuchy, spodnie, kombinezony malarskie, maski higieniczne.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą odzieży roboczej jednorazowej. W razie pytań udzielamy wyczerpującej odpowiedzi. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl