14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 200 zł Znakujemy odzież sklep@centralabhp.pl 665 002 460

zamowienia hurtowe

Rękawice Ochronne Medyczne Lateksowe (1 Op. - 100 par) RALATEX Reis Rękawice Ochronne Medyczne Lateksowe (1 Op. - 100 par) RALATEX Reis
Producent: Reis
Cena: 24,90 zł (netto: 20,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękawice Ochronne Medyczne Lateksowe RALATEX (1 Op. - 100 par) Reis Rękawice Ochronne Medyczne Lateksowe RALATEX (1 Op. - 100 par) Reis
Producent: Reis
Cena: 24,00 zł (netto: 19,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękawice Ochronne Powlekane RPCV 60 Reis 1 Para Rękawice Ochronne Powlekane RPCV 60 Reis 1 Para
Producent: Reis
Cena: 18,45 zł (netto: 15,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Rękawice Ochronne Powlekane RPCV 60 Reis Opakowanie Zbiorcze 12 Par Rękawice Ochronne Powlekane RPCV 60 Reis Opakowanie Zbiorcze 12 Par
Producent: Reis
Cena: 190,90 zł (netto: 155,20 zł )
szt.
zobacz więcej

Rękawice robocze

Do większości czynności wykonywanych podczas pracy każdy z nas wykorzystuje swoje ręce. To właśnie one są najbardziej narażone na urazy lub okaleczenia. Pomimo rozwoju technologii i techniki, ludzkie ręce są niezastąpionym narzędziem w każdej pracy. Przygotowując się do jej wykonywania, dbamy do zabezpieczenie swojego ciała, głowy i stóp. Każdy pracownik w zakładzie pracy wyposażony jest w ubranie robocze lub buty robocze. W zależności od rodzaju i szkodliwości wykonywanych zadań, dodatkowo stosuje się środki ochrony indywidualnej w postaci: hełmu ochronnego, nauszników przeciwhałasowych czy gogli ochronnych. Podstawowym środkiem ochrony wykorzystywanym w większości branży są rękawice robocze i rękawice ochronne. Używanie rękawic roboczych czy rękawic ochronnych jest niezbędne w celu zabezpieczenia tej części ciała, jak również pozwala na poprawienie komfortu pracy i lepszą ochronę wrażliwej skóry dłoni. Obecnie na rynku różnorodność rękawic do pracy jest bardzo szeroka, pozwala to na ich dostosowanie zgodnie z przeznaczeniem oraz charakterem pracy jaki wykonujemy. Zabezpieczenie pracowników odpowiednie rękawice robocze to obowiązek każdego pracodawcy zgodnie z przepisami BHP. Rękawice robocze oferowane przez naszą hurtownie bhp i sklep bhp wykonane są w bezpiecznych i wytrzymałych materiałów, posiadają certyfikaty jakości oraz spełniają normy ochrony czyli Normy Polskie. Posiadamy bogaty wybór rękawic roboczych i rękawic ochronnych czołowych producentów w tej dziedzinie tj. Reis, Cerva, Mafepe, ArtMaster, jednak to tylko niektóre z produktów tych firm, dostępnych na naszej stronie i w sklepie bhp.


Dla kogo rękawice robocze i ochronne?

Rękawice robocze i rękawice ochronne są stosowane wśród pracowników wykonujących parce niebezpieczne, gdzie narażenie dłoni na otarcia, urazy i okaleczenia jest duże. Rękawice robocze stosuje się w zakładach produkcyjnych, przemyśle ciężkim i lekkim, rolnictwie, ogrodnictwie oraz leśnictwie. Rękawic ochronnych używamy także do prac codziennych w domu w tym do sprzątania oraz przy kontakcie z preparatami chemicznymi. Dostosowanie odpowiednich rękawic ochronnych lub roboczych jest uzależnione od rodzaju wykonywanych prac. W ofercie handlowej naszej hurtowni bhp i sklepu bhp posiadamy wszelkiego gatunku rękawice do pracy. Czynimy wszelkie starania, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Proponujemy bogatą gamę rękawic roboczych i ochronnych w atrakcyjnych cenach, gwarantujemy satysfakcję z dokonanego wyboru. Oferując rękawice najwyższej jakości, pragniemy zadbać o Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie z naszych usług.

Rodzaje rękawic roboczych i ochronnych

W naszej hurtowni bhp i sklepie bhp zakupicie Państwo rękawice do wykonywania każdego rodzaju pracy. Nasze rękawice wykonane są materiałów naturalnych i sztucznych. Posiadamy rękawice robocze z PCV, drelichu, skóry w tym też rękawice robocze dodatkowo wzmacniane. Dostępne na naszej stronie internetowej rękawice zapewniają wysoki poziom ochrony, komfort użytkowania oraz szerokie zastosowanie. W ofercie posiadamy rękawice robocze skórzane (wykonane ze skór naturalnych) I klasy ochrony, stosowane przy pracach niebezpiecznych w tym do spawania. Rękawice skórzane należą do grupy rękawic wytrzymałych i skutecznie zabezpieczających przed działaniem gorącej temperatury oraz możliwymi przecięciami dłoni. Naszym klientom proponujemy również rękawice robocze z drelichu wzmacniane skórą. Tego typu rękawice mają zastosowanie w branży budowlanej oraz przemyśle ciężkim, posiadają wysoką klasę ochrony. Nasza hurtownia bhp, sklep bhp oraz sklep internetowy w dziale rękawic powlekanych oferuje rękawice damskie i męskie, pakowane w opakowania zbiorcze lub sprzedawane jako para. Rękawice powlekane mają zastosowanie przy wykonywaniu większości prac, proponujemy rękawice robocze powlekane długie i krótkie, wykonane w całości z PCV lub tylko w części dłonicowej.

W sprzedaży posiadamy też rękawice specjalistyczne jakimi są rękawice antywibracyjne, rękawice gospodarcze gumowe oraz typu wampirki. Możecie Państwo u nas zakupić rękawice kwasoodporne nitrylowe do pracy z substancjami żrącymi i chemicznymi. Proponujemy również popularne rękawice ocieplane, używane do prac montażowych i transportowych, oraz do obsługi maszyn i urządzeń na zewnątrz w chłodne dni.

Zapraszamy do naszej hurtowni bhp i sklepu bhp

Rękawice ochronne i rękawice robocze należą do szerokiej grupy środków ochrony indywidualnej, dlatego ważne jest, aby dobrać odpowiedni rodzaj rękawic zgodnie z ich przeznaczeniem. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w którym nasi doświadczeni pracownicy, pomogą Państwu wybrać rękawice dostosowane do rodzaju pracy, tak aby zapewniły maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas jej wykonywania. Zapraszamy !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl