do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas 665 002 460
lub napisz sklep@centralabhp.pl
Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Ubrania robocze ocieplane

Spis treści:

  1. Komplety ocieplane jako odzież robocza
  2. Ubrania robocze - komplety
  3. Komplet roboczy męski ocieplany
  4. Komplet roboczy odblaskowy

Komplety ocieplane jako odzież robocza

Jako sklep z odzieżą roboczą oraz odzieżą bhp oferujemy klientom ocieplane komplety, składające się z kurtki zimowej oraz spodni ogrodniczek męskich. Komplet roboczy ocieplany sprawdzi się w wielu branżach, szczególnie w branży budowlanej, w przemyśle, w transporcie, w ogrodnictwie i rolnictwie. Odzież robocza jest nieodłącznym elementem garderoby pracowników, którzy narażeni są na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac w niskich temperaturach, podczas działania czynników atmosferycznych. Dodatkowo odzież robocza, np. komplety ocieplane stanowią formę ochrony w celu zabezpieczenia pracownika przed działaniem czynników związanym z wykonywaną pracą. W wielu branżach to pracodawca ma obowiązek zapewnić odpowiednią odzież, obuwie robocze oraz akcesoria swoim pracownikom.

Ubrania robocze - komplety

Komplet ocieplany dostępny w naszym sklepie bhp składa się z kurtki zimowej oraz spodni ogrodniczek roboczych. Kurtka zimowa wykonana z najwyższej jakości materiałów posiada wiele funkcjonalnych kieszeni, w których pracownik ma możliwość przechowywania akcesoriów potrzebnych do wykonywania pracy. Zapinana na zamek błyskawiczny z dodatkowymi napami na rzep, które dodatkowo chronią przed niską temperaturą powietrza. Posiada także szeroki kołnierz, który także odpowiednio zabezpiecza przed dostaniem się chłodnego powietrza.  W skład kompletu wchodzą spodnie ogrodniczki ocieplane, regulowane w pasie za pomocą guzików. Spodnie ogrodniczki zapinane na szelki, które również dają możliwość regulacji długości. Posiadają dużą kieszeń na przodzie. Komplet roboczy firmy Reis, w którego skład wchodzą ocieplane spodnie i kurtka dostępne są w naszym sklepie w wielu rozmiarach, dlatego z pewnością każdy znajdzie odpowiednią odzież dla siebie.

Komplet roboczy męski ocieplany

Oferujemy komplet ocieplany, który składa się ze spodni roboczych typu ogrodniczki oraz kurtki ocieplanej. Wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, zapewniając ciepło podczas noszenia. Dzięki temu zapewnia komfort oraz wygodę podczas wykonywania wielu czynności związanych z rodzajem wykonywanej pracy. W sklepie bhp i hurtowni bhp znajdziecie ubranie robocze, którego cena jest bardzo atrakcyjna. Do tego komplet dostępny jest w wielu rozmiarach, występuje w kolorze niebieskim, zielonym oraz czarno - szarym. Stanowi pewną formę bezpieczeństwa oraz zapewnia ciepło w okresie zimowym.

Komplet roboczy odblaskowy

Nasz sklep bhp oraz hurtownia bhp oferuje komplet ostrzegawczy, w którego skład wchodzi kurtka ocieplana wyposażona w elementy odblaskowe oraz spodnie ocieplane również wyposażone w elementy odblaskowe. Ubranie w formie komplety ostrzegawczego zapewnia komfort i wygodę podczas wykonywanej pracy ze względu na zapewnienie pracownikowi odpowiedniej temperatury ciała w okresie zimowym. Oprócz tego ubranie ostrzegawcze stanowi doskonałą formę bezpieczeństwa. Świetnie sprawdzi się podczas wykonywania prac w ograniczonej widoczności. Kurtka odblaskowa zapinana na zamek błyskawiczny z napami na rzep, posiada wiele kieszeni oraz kaptur, który dodatkowo chroni przed chłodem, a jednocześnie zapewnia widoczność, np. na drodze. Spodnie odblaskowe męskie zapinane na szelki, które pozwalają na regulację długości. Cena produktu jest bardzo atrakcyjna, dzięki czemu pracodawca w każdej branży ma możliwość zapewnienia swoim pracownikom odpowiednią odzież, akcesoria i buty robocze. Elementy ostrzegawcze szczególnie sprawdzą się w branży transportowej oraz u osób wykonujących prace dróg. Ubranie robocze i obuwie robocze to nieodłączne elementy pracowników w branżach, które są narażone na czynniki atmosferyczne oraz niebezpieczeństwo związane z wykonywaną pracą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl