do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas 665 002 460
lub napisz sklep@centralabhp.pl
Producenci

Ochrona nóg

Mata ochronna do pracy na kolanach BABELMAT Reis Mata ochronna do pracy na kolanach BABELMAT Reis
Producent: Reis
Cena:

21,99 zł

Cena netto: 17,88 zł

szt.
zobacz więcej
Nakładki Ochronne Na Kolana Nakolanniki ONPAD Pianka Eva Reis Nakładki Ochronne Na Kolana Nakolanniki ONPAD Pianka Eva Reis
Producent: Reis
Cena:

24,99 zł

Cena netto: 20,32 zł

szt.
zobacz więcej
Nakolanniki Ochronne ONKINGBEE Wewnętrzne Reis Nakolanniki Ochronne ONKINGBEE Wewnętrzne Reis
Producent: Reis
Cena:

24,99 zł

Cena netto: 20,32 zł

szt.
zobacz więcej
Nakolanniki Ochronne ONYB Zewnętrzne Reis Nakolanniki Ochronne ONYB Zewnętrzne Reis
Producent: Reis
Cena:

24,90 zł

Cena netto: 20,24 zł

szt.
zobacz więcej
Nakolanniki Ochronne Żelowe ONSTONE Zewnętrzne Reis Nakolanniki Ochronne Żelowe ONSTONE Zewnętrzne Reis
Producent: Reis
Cena:

67,90 zł

Cena netto: 55,20 zł

szt.
zobacz więcej
Nakolanniki Ochronne Żelowe ONTOP Zewnętrzne Reis Nakolanniki Ochronne Żelowe ONTOP Zewnętrzne Reis
Producent: Reis
Cena:

68,90 zł

Cena netto: 56,02 zł

szt.
zobacz więcej

Ochrona nóg

Ochrona nóg w czasie wykonywania pracy jest bardzo ważna dla zachowania bezpieczeństwa zdrowia pracownika. Oprócz zastosowania odpowiedniego obuwia roboczego czy obuwia ochronnego, należy również zwrócić uwagę na ochronę kolan. Osoby pracujące w pozycji klęczącej w tym brukarze, płytkarze, parkieciarze czy ogrodnicy są narażeni na dolegliwości zwyrodnieniowe stawów czy urazów stawu kolanowego. Praca w pozycji klęczącej może powodować nieodwracalne problemy ze zdrowiem. Najlepszym środkiem ochrony kolannakolanniki, które należą do grupy akcesoriów wymaganych przez przepisy bhp. Ochraniacze na kolana czyli nakolanniki są wykorzystywane do pracy. Nakolanniki znalazły też zastosowanie wśród wielu dyscyplin sportów o podwyższonym stopniu urazowości. Nasza hurtownia bhp i sklep bhp posiada bogatą ofertę sprzedaży nakolanników ochronnych różnego rodzaju, wykonanych z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów. Dysponujemy nakolannikami ochronnymi najwyższej jakości, spełniające normy bezpieczeństwa znanego producenta firmy Reis. W naszej hurtowni bhp i sklepie bhp zakupią Państwo także nakładki ochronne na obuwie z metalowym podnoskiem, których zadaniem jest osłona i ochrona stóp przed ewentualnym uderzeniem elementów spadających. W naszej ofercie posiadamy nakładki ochronne najwyższej jakości produkowane przez firmę Julex.

Nakolanniki ochronne- rodzaje

Wśród nakolanników dostępnych w naszej hurtowni bhp i sklepie bhp wyróżniamy następujące rodzaje:

Nakolanniki żelowe 

Tego typu nakolanniki zbudowane są z materiału ochronnego jakim jest warstwa żelu. Jednak aby nakolanniki były wygodne podczas użytkowania, zastosowana warstwa żelu nie może być zbytnio gruba, ponieważ byłyby zbyt ciężkie i sprawiały dyskomfort pracownika. Stosunkowo cienka warstwa żelowa powoduje, że nakolanniki nie zapewnią długotrwałej wygody podczas pracy. Dlatego warstwa żelu musi być odpowiedniej grubości, tak aby pracownik nie odczuwał twardego podłoża. Dobrej jakości nakolanniki żelowe winny być miękkie i dobrze chronić staw kolanowy podczas godzin pracy w pozycji klęczącej. Nakolanniki ochronne żelowe wyróżniają się wytrzymałością. Dodatkowo dzięki materiałowi jakim jest żel, prawdopodobieństwo uszkodzenia powierzchni na której pracuje klęczący pracownik jest znikome.

Nakolanniki z tworzywa

Nakolanniki ochronne wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego stanowi osłonę dla kolana podczas pracy. Nakolanniki tworzywowe skutecznie chronią kolana przed uderzeniami, drganiami oraz działaniem czynników mechanicznych. Nakolanniki tworzywowe są najczęściej stosowane w branży budowalnej. Nakolanniki ochronne z tworzywa posiadają wewnętrzna poduszkę, która zmniejsza uczucie ucisku od twardego podłoża. Nakolanniki tego typu są mocowane poprzez proste i wygodne rzepy, gwarantujące swobodę ruchów. Ochraniacze na kolana z tworzywa dostępne w naszej hurtowni bhp i sklepie bhp należą do I grupy ochrony.

Wkładki nakolannikowe ochronne

Uniwersalne wkładki do spodni roboczych wykonane są w 100% z polietylenu. Stosowanie wkładek nakolannikowych znacznie poprawia komfort podczas wykonywania prac w pozycji klęczącej. Wkładki nakolannikowe są bardzo lekkie, dlatego nie przeszkadzają podczas pracy. Wkładki nakolannikowe firmy Reis pasują do każdego rodzaju spodni roboczych dostępnych w naszej hurtowni bhp i sklepie bhp, posiadających specjalne kieszenie na wkładki nakolannikowe. Tego typu wkładki należą do I kategorii ochrony.

Nakładki ochronne na obuwie

W sprzedaży nasza hurtownia bhp i sklep bhp posiadają wysokiej jakości nakładki ochronne na obuwie z metalowym podnoskiem. Nakładki ochronne na obuwie są kierowane głównie dla osób wizytujących hale, magazyny, zakłady produkcyjne oraz dla pracowników tymczasowych. Nakładki ochronne na obuwie mają za zadanie ochronić stopy przed czynnikami zewnętrznymi, uderzeniami i otarciami. Nakładki ochronne na obuwie dzięki zastosowanemu metalowemu podnoskowi są bezpieczne i gwarantują ochronę najwyższej jakości. Nakładki ochronne firmy Julex dopasowują się do różnego typu obuwia. Nakładki spełniają normy ochrony.
Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej hurtowni bhp, sklepu bhp, sklepu internetowego bhp i hurtowni online w zakresie ochrony nóg. Zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl