14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 300 zł Znakujemy odzież sklep@centralabhp.pl 665 002 460
Mata ochronna do pracy na kolanach BABELMAT Reis Mata ochronna do pracy na kolanach BABELMAT Reis
Producent: Reis
Cena: 21,99 zł (netto: 17,88 zł )
szt.
zobacz więcej
Nakładki Ochronne Na Kolana Nakolanniki ONPAD Pianka Eva Reis Nakładki Ochronne Na Kolana Nakolanniki ONPAD Pianka Eva Reis
Producent: Reis
Cena: 27,49 zł (netto: 22,35 zł )
szt.
zobacz więcej
Nakolanniki Ochronne ONKINGBEE Wewnętrzne Reis Nakolanniki Ochronne ONKINGBEE Wewnętrzne Reis
Producent: Reis
Cena: 25,19 zł (netto: 20,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Nakolanniki Ochronne ONYB Zewnętrzne Reis Nakolanniki Ochronne ONYB Zewnętrzne Reis
Producent: Reis
Cena: 27,39 zł (netto: 22,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Nakolanniki Ochronne Żelowe ONSTONE Zewnętrzne Reis Nakolanniki Ochronne Żelowe ONSTONE Zewnętrzne Reis
Producent: Reis
Cena: 70,29 zł (netto: 57,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Nakolanniki Ochronne Żelowe ONTOP Zewnętrzne Reis Nakolanniki Ochronne Żelowe ONTOP Zewnętrzne Reis
Producent: Reis
Cena: 71,39 zł (netto: 58,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Ochraniacze na kolana nakolanniki ochronne LAHTI-PRO L3100201 Ochraniacze na kolana nakolanniki ochronne LAHTI-PRO L3100201
Producent: Lahti-Pro
Cena: 185,90 zł (netto: 151,14 zł )
szt.
zobacz więcej

Hurtownia Centrala BHP i sklep BHP Kolbuszowa prowadzi sprzedaż nakolanników firmy Reis typu: nakolanniki z tworzywa i nakolanniki żelowe. Nakolanniki żelowe wykonane z tworzywa sztucznego wypełnione żelem, zaopatrzone w rzepy mocujące na kolanach. Nakolanniki dobrze chronią przed stłuczeniami, otarciami i ubiciami kolan w trakcie wykonywania prac. Atutem tego typu nakolanników jest wypełnienie żelowe, które dają komfort podczas wykonywania prac w pozycji klęczącej. Nakolanniki żelowe mogą być wykorzystywane podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu. Ochraniacze na kolana z tworzywa nie posiadają wkładki żelowej, jednak zabezpieczają kolana przed możliwymi obiciami w trakcie pracy. Oba typy ochraniaczy na kolana firmy Reis, dostępne w Hurtowni Centrala BHP i sklep BHP Kolbuszowa.

Nakolanniki ochronne

Ochrona nóg w czasie wykonywania pracy jest bardzo ważna dla zachowania bezpieczeństwa zdrowia pracownika. Oprócz zastosowania odpowiedniego obuwia roboczego czy obuwia ochronnego, należy również zwrócić uwagę na ochronę kolan. Osoby pracujące w pozycji klęczącej w tym brukarze, płytkarze, parkieciarze czy ogrodnicy są narażeni na dolegliwości zwyrodnieniowe stawów czy urazów stawu kolanowego. Praca w pozycji klęczącej może powodować nieodwracalne problemy ze zdrowiem. Najlepszym środkiem ochrony kolan są nakolanniki, które należą do grupy akcesoriów wymaganych przez przepisy bhp. Ochraniacze na kolana czyli nakolanniki są wykorzystywane do pracy. Nakolanniki znalazły też zastosowanie wśród wielu dyscyplin sportów o podwyższonym stopniu urazowości. Nasza hurtownia bhp i sklep bhp posiada bogatą ofertę sprzedaży nakolanników ochronnych różnego rodzaju, wykonanych z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów. Dysponujemy nakolannikami ochronnymi najwyższej jakości, spełniające normy bezpieczeństwa znanego producenta firmy Reis.

Nakolanniki ochronne bhp

Wśród nakolanników dostępnych w naszej hurtowni bhp i sklepie bhp wyróżniamy następujące rodzaje:

Nakolanniki żelowe- tego typu nakolanniki zbudowane są z materiału ochronnego jakim jest warstwa żelu. Jednak aby nakolanniki ochronne bhp były wygodne podczas użytkowania, zastosowana warstwa żelu nie może być zbytnio gruba, ponieważ byłyby zbyt ciężkie i sprawiały dyskomfort podczas pracy. Stosunkowo cienka warstwa żelowa powoduje, że nakolanniki nie zapewnią długotrwałej wygody podczas pracy. Dlatego warstwa żelu musi być odpowiedniej grubości, tak aby pracownik nie odczuwał twardego podłoża. Dobrej jakości nakolanniki żelowe winny być miękkie i dobrze chronić staw kolanowy podczas godzin pracy w pozycji klęczącej. Nakolanniki ochronne żelowe wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Dodatkowo dzięki materiałowi jakim jest żel, prawdopodobieństwo uszkodzenia powierzchni na której pracuje klęczący pracownik jest znikome. Tego typu nakolanniki ochronne z powodzeniem mogą być stosowane przez osoby uprawiające urazowe dyscypliny sportowe.

Nakolanniki z tworzywa- nakolanniki ochronne bhp wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego stanowi osłonę dla kolana podczas pracy. Nakolanniki bhp tworzywowe skutecznie chronią kolana przed uderzeniami, drganiami oraz działaniem czynników mechanicznych. Nakolanniki tworzywowe są najczęściej stosowane w branży budowalnej. Nakolanniki ochronne z tworzywa posiadają wewnętrzna poduszkę, która zmniejsza uczucie ucisku od twardego podłoża. Nakolanniki tego typu są mocowane poprzez proste i wygodne rzepy, gwarantujące swobodę ruchów. Ochraniacze na kolana z tworzywa dostępne w naszej hurtowni bhp i sklepie bhp należą do I grupy ochrony.

Wkładki nakolannikowe ochronne- uniwersalne wkładki do spodni roboczych wykonane są w 100% z polietylenu. Stosowanie wkładek nakolannikowych znacznie poprawia komfort podczas wykonywania prac w pozycji klęczącej. Wkładki nakolannikowe są bardzo lekkie, dlatego nie przeszkadzają podczas pracy. Wkładki nakolannikowe firmy Reis pasują do każdego rodzaju spodni roboczych dostępnych w naszej hurtowni bhp i sklepie bhp, posiadających specjalne kieszenie na wkładki nakolannikowe. Tego typu wkładki należą do I kategorii ochrony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl