do kasy suma: 0,00 zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas 665 002 460
lub napisz sklep@centralabhp.pl
Producenci

Firma Medibut jest jednym z największych w Polsce producentów obuwia zawodowego, kierowanego głównie dla pracowników służb medycznych. Buty ochronne wytwarzane przez Zakład Produkcyjny Medibut w Łodzi spełniają wymagania normy PN-EN ISO 20 347, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE I kategorii, która jest gwarancją najwyższej jakości produktów. Firma w swojej ofercie posiada buty zawodowe damskie i męskie wykonane ze skóry naturalnej, wykończone dodatkowo specjalną powłoką umożliwiającą dezynfekcję oraz utrzymanie butów w należytej czystości przy użyciu preparatów myjących i dezynfekujących. Atutem butów Medibut jest zastosowanie spodów antypoślizgowych, w tym z ortopedycznym profilem, skórzaną wyściółką i cholewką. Buty zawodowe Medibut charakteryzują się lekkością oraz wygodą podczas użytkowania. Wszystkie rodzaje butów posiadają właściwości antyalergiczne, nie powodują odparzeń i otarć skóry. W zależności od modelu, buty Medibut mogą posiadać podeszwy odporne na działanie olejów oraz tłuszczów roślinnych i zwierzęcych. W ofercie Zakładu Medibut znajdziecie Państwo również buty antystatyczne, które odprowadzają ładunki elektryczne. Firma Medibut jest producentem obuwia atestowanego przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi oraz Centralny Instytut Ochrony pracy w Warszawie.

Oferta handlowa Medibut

Firma Medibut posiada bogatą ofertę handlową, dzięki której najbardziej wymagający klient znajdzie obuwie odpowiednie dla siebie. Zakład Produkcyjny Medibut wytwarza najlepszej jakości pantolety zdrowotne tzw. drewniaki na spodach dwuwarstwowych z drewna i tworzywa PU oraz na spodach wyłącznie drewnianych. Obuwie tego typu mają zastosowanie w służbie zdrowia oraz gastronomii. Drewno jako materiał budulcowy posiada właściwości zdrowotne, nie powoduje odparzeń i pocenia stóp, dodatkowy anatomiczny, znakomicie wyprofilowany kształt zapewnia komfort użytkowania drewniaków. Z kolei buty zawodowe Medibut na spodach przeciwpoślizgowych z profilem ortopedycznym, cholewką i wyściółką skórzaną znajdą zastosowanie w branży medycznej, spożywczej, gastronomii oraz wszędzie tam, gdzie praca wykonywana jest na stojąco. Atutem tego typu obuwia jest profesjonalne profilowanie oraz bezpieczne podeszwy. Medibut w sprzedaży posiada również obuwie skórzane zawodowe dodatkowo z możliwością regulacji tęgości oraz buty na spodach przeciwpoślizgowych i wkładach korkowo-gumowych z pełnym profilem ortopedycznym. Największą zaletą obuwia zawodowego Medibut jest zastosowanie naturalnych materiałów oraz pełna wygodna podczas ich użytkowania. Wybór tego typu obuwia, daje gwarancję zadowolenia oraz pełnego komfortu podczas pracy. Atrakcyjne fasony oraz bogata kolorystyka butów Medibut pozwala na ich stosowanie do użytku codziennego oraz podczas wypoczynku i rekreacji.

Buty profilaktyczne Medibut w naszej hurtowni

W naszej hurtowni BHP i sklepie BHP klienci mają możliwość zakupienia profilaktycznych butów typu saboty. Klapki damskie saboty ochronne posiadają zabudowaną cholewkę z skóry z dodatkową perforacją. Są dedykowane dla pań wykonujących prace w służbie zdrowia, gabinetach specjalistycznych i kosmetycznych, aptekach czy gastronomii. Buty posiadają podeszwę antypoślizgową, skórzaną wyściółkę oraz ortopedyczny profil. W ofercie naszej hurtowni i sklepu BHP znajdziecie Państwo także, sandały skórzane zapinane na pięcie. Bardzo wygodne i dopasowujące się do kształtu stopy, szczególnie dla osób z problemami zdrowotnymi nóg oraz kręgosłupa. Buty Medibut polecane są dla osób, które cenią sobie przede wszystkim komfort. Zapraszamy!

 

 

Medibut

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl